Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Akceptuję
 
Zaprenumerujcie Państwo nasz elektroniczny biuletyn z najlepszymi ofertami.
Państwa adres mailowy:

rapidssl_seal.gif

Apartamenty w Krakowie - najem długoterminowy

 

Szukasz wygodnego i komfortowego mieszkania w Krakowie?

 

Zależy Ci na doskonałej lokalizacji?

 

W pełni umeblowanego i wyposażonego (pralka, ekspres do kawy, czajnik, mikrofala, sztućce, naczynia, przybory kuchenne itp.)


Na kilka tygodni, miesiąc lub dłużej?

 

Chcesz aby wszystkie opłaty za prąd, gaz, ciepło, wodę, internet, TVSAT, sprzątanie czy wymiane pościeli były zawarte w jednej cenie?

 

Chcesz mieć do pomocy w razie potrzeby nasz zespół codziennie od rana do nocy?

 

Zależy Ci aby w wyborze apartamentu pomogli doświadczeni specjaliści, którzy trafnie dobrali odpowiednie mieszkania wielokrotnie na podstawie podanych emailowo lub telefonicznie preferencji?

 

Potrzebujesz prywatnego kierowcy, który będzie do dyspozycji?


Pracujesz dla korporacji a prywatni właściciele nie przystają na politykę finansową i warunki płatności Twojej firmy? Dla nas to nie problem. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi korporacjami (Shell, Google, Sabre, Statestreet, PGNIGE itp.) jak również z firmami relokacyjnymi, stypendystami, studentami czy osobami prywatnymi, którzy pragną pomieszkać w pięknym Krakowie.


Abyśmy mogli zaprezentować wybrane apartamenty dla Ciebie, prosimy najlepiej o emial na adres rezerwacje@yourplace.pl z podanymi kryteriami. Prosimy nie zapomnieć o terminach, od kiedy i na jak długo, budżecie, specjalnych preferencjach (balkon dla palaczy w związu z zakazem palenia w apartamentach, dostęp dla niepełnosprawnych czy miejsce parkingowe w garażu podziemnym).


Zapraszamy

rezerwacje@yourplace.pl

+48 123 505850

 
YourPlace,ul. Biskupia 4/3, 31-144 Kraków